خرداد
۱۳۹۷
۰۵

            

پیکسل سازی

پیکسل سازی

خیلی ها از ما میپرسند که چطوری میتونیم خودمون یک کارگاه پیکسل زنی راه بندازیم؟؟؟

برای این کار شما احتیاج به محصولات اولیه پیکسل دارید:

  1. دستگاه پیکسل زن 

  2. قالب پیکسل

  3. دستگاه کارتر

  4. مواد خام پیکسل

ما این پیج کامل رو به کمترین قیمت ممکن برای شما رسوندیم که بتونید کار خودتونو شروع کنید.

سوالات متداول:

بازار کار پیکسل و درآمد پیکسل چطوریه؟

باید بگیم که بازار کار بسیار خوبه و البته در درجه اول بستگی به نوع بازاریابی خودتون داره، اینکه بشینید تو خونه و منتظر مشتری باشید واقعا منطقیه؟؟!!

اگه در شهرستان های کوچیک تر هستید بازم بازار کار شما بهتره چون احتمالا رقیبی ندارید و فقط با نشون دادن این محصول به مردم میتونید مشتری جذب کنید.

پیشنهادویژه

اگه یک سایت داشته باشید بالاترین بازدهی و جذب مشتری رو دارید. 

 هاوین چاپ این کار رو هم میتونه برای شما انجام بده.
طراحی یک سای

ت و البته مهمتر از اون مدیریت سایته که تو گوگل صفحه اول باشید. (برای توضیحات بیشتر تماس بگیرید)

برای سفارش طراحی سایت و مدیریت سایت کلیک کنید.

اگه میخاین بازاریابی تون رایگان باشه میتونید از تبلیغات در شبکه اجتماعی استفاده کنید(پیشنهاد میکنم از اینستاگرام و دیوار و شیپور استفاده کنید).

درامد این کار در برابر زحمتی که داره خیلی عالیه و تو کمتر از یک ماه به سود خوبی میتونید برسید.

پیکسل ها در کجا استفاده میشوند؟

این پیکسل ها استفادشون برای مدارس ( مخصوصا مدارس و مهد کودک های غیر دولتی)، مجتمع های آموزشی، مجتمع های قرآنی ، فدارسیون ها، هیئت های ورزشی، باشگاهها و تیم های ورزشی، همایش های ادارات، به عنوان گیفت در مغازه ها و فروشگاه ها و…هستند.

زمان درست شدن یک پیکسل چقدره و چندتا نیرو میخواد؟

زمان درست کردن یک پیکسل بستگی به تجربه و سرعت دست شما داره در ابتدا ممکنه در یک دقیقه 4 یا 5 عدد پیکسل بزنید اما کمی با تجربه تر که بشید، هزار عدد پیکسل رو یک نفر میتونه در کمتر از 5 ساعت درست کنه.


آیا چاپ پیکسل پرینتر مخصوص میخواد؟


نه. در اصل میتونیم بگیم که پیکسل چاپ نمیشه! بلکه کار دستگاه پرس کردن کاغذ روی پیکسل هست.
کاغذتون هم میتونه پایین ترین گرم مثلا 135 گرم و حتما گلاسه و یک رو باشه (کاغذ کتت هم میشه استفاده کرد) و برای پرینت هم از پرینتر های معمولی استفاده میشه.

خرداد
۱۳۹۷
۰۳

سفارش طراحی لوگو

لوگو، برای سفارش طراحی لوگو و مشاوره رایگان با کارشناسان حرفه ای هاوین چاپ با ما تماس بگیرید.

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

لوگو

نشان‌واره یا لوگو یا آرم عنصری گرافیکی از علائم دیداری است به‌طوری که با سبک حروف یا قلم خاصی تنظیم شده یا با اشکال تصویری به صورت ویژه (و نه الزما خوانا) چیده شده‌است. شکل، رنگ، سبک حروف و … باید مشخصاً از دیگر علایم مشابه دیگر متفاوت باشد.

نشان‌واره طرحی ملموس و متمایز برای نمایاندن یک مجموعه، کالا یا سرویس مشخص است که در کنار اشاره به برخی مفاهیم، گاهی ویژگی‌ها و هویت یک سازمان یا کالا را نیز بازمی‌نمایاند.

اخیراً اصطلاح لوگو برای شرح علائم، تمثالها، لباس نیروهای نظامی، نشان‌ها و حتی پرچم استفاده شده است.

اولین گام در طراحی لوگو

طرح های اولیه که به صورت دستی روی کاغذ نقاشی می شود اولین و مهمترین مرحله در طراحی یک لوگوی تاثیرگذار است. این طرح ها می تواند شامل نقاشی های ساده ای باشد که با خودکار یا مداد روی کاغذ نقاشی می شود.

لوگو متقارن طراحی کنید

تعادل در طراحی لوگو موضوع بسیار مهمی است، چون ذهن ما به طور طبیعی در صورتی طرحی را دلپسند و جذاب ارزیابی می کند که آن طرح متقارن و دارای تعادل باشد . در طراحی لوگو سایز اهمیت ویژه ای دارد یک لوگو باید در هر سایز و اندازه ای زیبا و خوانا باشدو در صورتی تاثیرگذار خواهد بود که اگر سایز آن بیش از اندازه کوچک شود، مثلا برای استفاده روی سربرگ ها یا هنگامی که در قالب های بزرگتر مثل بیلبورد و قالب های الکترونیکی مثل وب مورد استفاده قرار بگیرد نیز کیفیت ، خوانا بودن و زیبایی خود را حفظ کند.

مطمئنا فکر میکنید که نشانی به معروفی نایک باید هزاران دلار هزینه و چندین ساعت کار سخت برای پیدا کردن چنین نشان موفق انجام شده است. با این حال، بهترین ایده ها لزوما پس از صدها ساعت کار به وجود نمی آیند و داستان Nike آن را نشان می دهد.

اردیبهشت
۱۳۹۷
۲۳

پيكسل آهنربايي

پيكسل آهنربايي در انواع سوزني ، مگنتي و مدل جاسوئيچي ارائه مي شوند . 

قيمت پيكسل ها براي طرح اختصاصي و طرح هاي آماده يكسان است. براي سفارش با شماره زير تماس بگيريد.


پيكسل مگنتي پيكسل مگنتيپيكسل مگنتي پيكسل مگنتيپيكسل مگنتي پيكسل مگنتيپيكسل مگنتي پيكسل مگنتيپيكسل مگنتي پيكسل مگنتي

پيكسل مگنتي پيكسل مگنتيپيكسل مگنتي پيكسل مگنتيپيكسل مگنتي پيكسل مگنتي iپيكسل مگنتي پيكسل مگنتيپيكسل مگنتي پيكسل مگنتي پيكسل پشت آهنربايي پيكسل پشت آهنرباييپيكسل پشت آهنربايي پيكسل پشت آهنرباييپيكسل پشت آهنربايي پيكسل پشت آهنرباييپيكسل پشت آهنربايي پيكسل پشت آهنرباييپيكسل پشت آهنربايي پيكسل پشت آهنرباييپيكسل پشت آهنربايي پيكسل پشت آهنرباييپيكسل پشت آهنربايي پيكسل پشت آهنرباييپيكسل آهنربايي پيكسل آهنرباييپيكسل آهنربايي پيكسل آهنربايiپيكسل آهنربايي پيكسل آهنربايي

پيكسل چيست؟

پيكسل ها سايز هاي مختلف و اشكال  متفاوتي دارند. معمول ترين حالت پيكسل به صورت دايره اي در ابعاد 39، 44،  58 ميليمتري بوده اما جالب است بدانيد اشكال ديگري مانند مربع، بيضي، مثلث،  لوزي نيز به صورت پيكسل هاي سوزني / مگنتي/ جاكليدي وجود دارند...

كاربرد پيكسل

كاربرد پيكسل هاي سوزني بيشتر به عنوان بج  سينه براي نشان دادن لوگو يا نام  تجاري يك شركت / مدرسه / انجمن هاي خيريه  و خاص استفاده ميشوند.
 كاربرد  ديگر آن براي ساير افراد جامعه در نشان دادن يه مفهوم خاص ذهني وانواع  تصاوير، اشكال و تايپو گرافي ها كه نمايانگر لوگو، تصاوير فانتزي/  نوستالژيك/ مذهبي و يا مفاهيمي از قبيل عشق، ترس، فلسفي، اموزنده، اميد و  نااميدي و حتي طرفداري از سبك يا شخصيت خاصي است.

پيكسل سوزني را معمولا روي لباس، كيف، كوله پشتي و ... وصل ميكنند...
 پيكسل مگنتي روي سطوح كه خاصيت مغناطيسي دارند استفاده ميشود مانند در يخچال.پيكسل جاكليدي هم موارد استفده فراواني دارند...
 كاربد ديگر اين پيكسل ها (سوزني/ مگنتي/ جاكليدي) ميتواند به عنوان يك هديه تبليغاتي (gift) براي مشتريان به فروشگاه يا سازمان باشد...

توجه داشته باشيد كه استفاده از پيكسل ها كم هزينه ترين و پر بازده ترين نوع تبليغات هستند.

اردیبهشت
۱۳۹۷
۱۳

دستگاه پیکسل زن

برای دریافت لیست قیمت با واحد سفارشات هاوین تماس بگیرید. 

برای دریافت لیست قیمت کلیک کنید.

 

 

 دستگاه پیکسل زن دستی دستگاه پیکسل زن دستیدستگاه پیکسل دستگاه پیکسل[/caption]دستگاه پیکسل زن 2 دستگاه پیکسل زن 

دستگاه تولید بج سینه گرد با این دستگاه شما می توانید عکس دلخواه خود را در عرض فقط چند ثانیه در موارد زیر انجام دهید:
 چاپ روی پیکسل – چاپ روی جاکلیدی – چاپ روی درباز کن – چاپ روی بج ...

این دستگاه با قیمت بسیار مناسب و لوازم جانبی بسیار ارزان عرضه می گردد. این روش احتیاج به پرینتر خاص یا جوهر خاصی ندارد و به سادگی قابل اجرا می باشد.

با این روش شما می توانید هدایای تبلیغاتی بسیار ارزان قیمت را در مدت بسیار کوتاه تولید کنید. این روش چاپ بدلیل سادگی و سرعت فوق العاده و ارزانی تجهیزات

و لوازم جایگاه ویژه ای در چاپ هدایا دارد. مزیت دیگر آن ، امکان چاپ در تیراژ پایین و حتی یک عدد است.

تجهیزات مورد نیاز برای این روش چاپ ، یک پرینتر خانگی (هر نوع پرینتر رنگی) و یک پرس بج است.

اردیبهشت
۱۳۹۷
۱۳

مزایای استفاده از محصولات تبلیغاتی

اگر شما به دنبال محصولات تبلیغاتی هستید،لطفا با مشاوران تبلیغاتی ما تماس بگیرید تا ضمن مشاوره رایگان شما لیست کامل محصولات تبلیغاتی هاوین چاپ را نیز به شما معرفی کند.

بسیاری از کسب و کارها اغلب متوجه نمی شوند که محصولات تبلیغاتی واقعا می تواند به نام تجاری شرکت شما کمک کند و می تواند تبلیغات خوبی برای بسیاری از کسب و کارها باشد.

 کالای تبلیغاتی، با نام شرکت، آرم، پیام ویا نام تجاری شما باید بخشی از پروژه بازاریابی و تبلیغاتی شما باشد. دادن هدایای تبلیغاتی به مشتریان فعلی و بالقوه می تواند باعث شده تا مشتریان نظر بهتری نسبت به شما داشته باشند و نام برند شما در ذهن آنها ماندگار شود. این نوع از تبلیغ ارزان تر و موثرتر از دیگر انواع تبلیغات و بازاریابی است.

هدایای تبلیغاتی برای مدت زمان طولانی نگهداری می شود، که این به نام تجاری شما کمک می کند.

هنگامی که مشتریان محصولات تبلیغاتی را دریافت می کنند، آنها را برای مدت طولانی نگه می دارد. در واقع، مطالعات نشان داده است که بسیاری از مردم محصولات تبلیغاتی را به طور متوسط یک سال یا بیشتر نگه می دارند. این باعث افزایش آگاهی نام تجاری شما شده نه تنها شخصی که از آیتم تبلیغاتی استفاده می کند، بلکه برای کسانی که در تماس با گیرنده هستند و یا از آن استفاده می کنند.

محصولات تبلیغاتی نظرات مشتریان خود را بهبود می بخشد.

هرکسی دوس دارد که هر چیزی را به صورت رایگان دریافت کند. محصولات تبلیغاتی  کمک می کند تا مشتریان در هنگام استفاده از هدایای تبلیغاتی شرکت و محصولات یا خدماتی را که پیشنهاد می کنید به یاد بیاورید.

هزینه های بازاریابی محصول کمتر از هر تبلیغ دیگری است

سرمایه گذاری در یک کانون تبلیغاتی بازده بیشتری نسبت به سرمایه گذاری در دیگر تبلیغات دارد. دیگر انواع بازاریابی مثل تبلیغات رادیو و تلویزیونی به راحتی فراموش میشوند. محصولات تبلیغاتی می توانند هزینه بسیار کمتری در بر داشته باشند، اما گاهی اوقات سال ها نگهداری می شوند و همچنین می توانند توسط سایر مشتریان بالقوه منتقل شوند. وقتی کسی هدیه تبلیغاتی را که توسط دوست یا عضو خانواده اش مورد استفاده قرار می گیرد، میبیند به عنوان تایید برند شما تفسیر میشود و به چندین نفر دیگر به جز یک گیرنده کمک میکند.

نکته بسیار مهم ...

آیا محصول محصول مناسب است؟ آیا این محصول تصوری خوب از کسب و کار شما را رائه می دهد؟ آیا احتمال دارد متوجه شود؟ آیا به بازار هدف و مشتریان هدف شما مرتبط است؟ آیا هزینه بیشتر برای یک محصول با کیفیت بهتر است که احتمالا برای مدت طولانی نگهداری می شود؟

اگر شما به دنبال محصولات تبلیغاتی هستید،لطفا با مشاوران تبلیغاتی ما تماس بگیرید تا ضمن مشاوره رایگان شما لیست کامل محصولات تبلیغاتی هاوین چاپ را نیز به شما معذفی کند.

 

اردیبهشت
۱۳۹۷
۱۳

اشتباهات رایج در چاپ سابلومیشن

اشتباهات رایج در چاپ سابلومیشن

اشتباهات رایج در چاپ سابلومیشن، نشانه کسب و کار چاپ سودآور بودن و رقابتی بودن آن است. به همین دلیل کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند باید بسیار مراقب باشند که بهترین خروجی را تولید کنند. زیرامشتریانی که از نتیجه کار شما ناراضی هستند، جذب رقبا خواهند شد که البته این قانون در مورد تمامی کسب و کار ها صدق می کند.

با این حال، کسانی که از دستگاه پرس حرارتی یا سابلومیشن استفده میکنند و تسلط کافی ندارند و با مشکلاتی مواجه خواهند شد.

هاوین چاپ سعی دارد اشتباهات رایج در چاپ سابلومیشن را به شما نشان دهد:

1. استفاده از کاغذ انتقال نامناسب

هنگام چاپ طرح های خود را بر روی تی شرت یا اجسام دیگر با دستگاه سابلومیشن، همیشه در نظر داشته باشید که نتیجه نهایی چاپ طرح شما به نوع وکیفیت کاغذ بسیار بستگی درد. هاوین چاپ

به همین دلیل است؛ شما باید با دقت بررسی کنید که کاغذ انتقال مورد استفاده شما بهترین کیفیت است. اگر نه، شما با طراحی و چاپ با کیفیت پایین روی مواد خود مواجه خواهید شد.هاوین چاپ

2. درست استفاده نکردن از کاغذ مناسب

عوامل دیگر در کیفیت خروجی شما وجود دارد. هنگامی که کاغذ انتقال مناسب را دریافت می کنید، باید دو طرف کاغذ را در نظر بگیرید. همچنین باید قبل از چاپ شود، آثار هنری خود را برعکس یا آینه کنید.هاوین چاپ

برعکس کردن طراحی شما باعث میشود که طرح  چاپ شده همانطورباشد که شما می خواهید. همچنین قبل از ادامه چاپ تصویر، گرما دستگاه را بررسی کنید. فراموش نکنید که یک چاپ آزمایشی انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که طرح های شما درست به همان اندازه که آن را می خواهید بیرون می آیند.هاوین چاپ

3. استفاده نادرست از دستگاه سابلومیشن

پس از گذراندن موفقیت آمیز با فرایندهای فوق، باید دستگاه را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که آماده چاپ است. به دنبال هر گونه گرد و غبار که می تواند مانع از چاپ و همچنین نحوه قرار دادن درست کاغذ در دستگاه را بررسی کنید.

اطمینان حاصل کنید که دستگاه قبل از چاپ به حداکثر دما رسیده است که. اگر قبل از چاپ دستگاه را به طور کامل گرم نشود، یک طراح نامناسب ایجاد میکنید.هاوین چاپ

4. قرار دادن نامناسب کاغذ زوی جسم مورد نظر
این باعث میشود که طرح شما کج چاپ شده و در نتیجه آن چیزی که انتظار دارید نمیشود. پس در چسبادن طرح روی لباس یا هر چیز دیگری توجه داشه باشید. میتوانید از خط کش یا یک قالب فرضی برای درست چسبادن طرح استفاده کنید.هاوین چاپ

5. طرح های ناپدید شده

  این اشتباه معمولا زمانی اتفاق می افتد که شما حرارت یا همان دستگاه سابلومیشن را زود از روی جسم بردارید . درنتیجه طرحی بی کیفیت ، کم رنگ، یا ناپدید شده ایجاد میکنید. 

بنابرین اجازه دهید تا دستگاه عملیات خود را تکمیل کند و در پایان بعد بوق ممتد دستگاه را جدا کنید.هاوین چاپ

6. ترکیب نامناسب از رنگ

اگر می خواهید یک چاپ زیبا داشته باشد که طرح های شما به درستی ظاهر شوند، باید بدانید که از

چگونه رنگ هایی استفاده میکنید. توصیه می شود از رنگ های متضاد برای مواد و جوهر چاپ استفاده کنید.
مثلا برای چاپ روی لباس زرد از رنگ های متضاد مثل مشکی یا قرمز استفاده کنید. در کل چاپ سابلومیشن مناسباجسام با رنگ زمینه روشن است.هاوین چاپ

اشتباهات رایج در چاپ سابلومیشن

انواع چاپ روی ماگ سرمیکی

چاپ روی بشقاب

چاپ روی پرچم

چاپ روی کلاه

چاپ روی لباس

اردیبهشت
۱۳۹۷
۱۳

چاپ روی لیوان جادویی

لیوان جادویی چیست؟

 ابتدا رویه این گونه لیوان ها به رنگ مشکی بوده و با وارد شدن مایع داغ به داخل لیون جادویی به آرامی تصویر نمایان خواهد شد. به همین دلیل به این نوع لیوان ها، لیوان جادویی می گویند.

هاوین چاپ ارئه دهنده انواع چاپ ری لیوان جادویی، برای سفارش با واحد سفارشات هاوین تماس بگیرید.

 

مراحل چاپ روی لیوان های جادویی به صورت زیر است:

1.  لیوان جادویی خود را از کارتن بیرون آورید.

لیوان جادویی لیوان جادویی

2.  طرح، نوشته ویا تصویر مورد نظر خود را آماده کنید. ( توجه داشته باشید که تصاویر و نوشته ها را باید برعکس کنید (mirror)).

3. طرح، نوشته و یا تصویر خود را با استفاده از جوهر سابلومیشن بر روی کاغذ سابلومیشن چاپ کرده، سپس آن را در اطراف لیوان جادویی توسط چسب حرارتی مخصوص بچسبانید.

چاپ روی لیوان جادویی چاپ روی لیوان جادویی


  4. حرارت دستگاه سابلومیشن 180sec و 350F باید باشد و دکمه استارت را بزنید. بعد اتمام زمان چاپ، دستگاه بوق اختصار میزند حالا میتوانید  لیوان جادویی را بیرون بکشید.

 مراقب باشید، داغ است!

چاپ سابلومیشن روی لیوان جادویی چاپ سابلومیشن روی لیوان جادویی

5. کار تمام شد ! منتظر بمانید حرارت لیوان کمی خنک شود و بعد کاغذ سابلومیشن را از روی لیوان بردارید.

Magic Mug Printing 


انواع چاپ روی ماگ سرمیکی

چاپ روی بشقاب

چاپ روی پرچم

چاپ روی کلاه

چاپ روی لباس


اردیبهشت
۱۳۹۷
۱۳

پیکسل خام

پیکسل سوزنی خام چینی و ایرانی در انواع سوزنی ، مگنتی و مدل جاسویچی ارائه می شوند . همچنین می توانند به صورت پیکسل پشت فلزی یا پیکسل پشت پلاستیکی باشند چاپ پیکسل به شکل دیجیتال انجام می شود و از این رو محدودیتی به لحاظ رنگ در چاپ پیکسل وجود ندارد.

 ( سایت هاوی

اردیبهشت
۱۳۹۷
۱۳

طرح لایه باز جعبه شیرینی

مشتریان قبل از اینکه طعم شیرینی شما را بچشند جعبه شیرینی را میبینند. بسیاری از افراد شیرینی را به مناسبت‌های مختلف برای دوستان و آشنایان خود هدیه می‌برند بنابراین ظاهر جعبه، نوع طراحی، ابزار بسته بندی شما ( بند، ربان، لیبل) و حتی لوگو قنادی شما بسیار مورد توجه قرار خواهد گرفت.(هاوین چاپ)

زیبا و حرفه ای بودن طراحی جعبه در کنار کیفیت ببسیار بالای مقوا استفاده شده در ساخت جعبه و همچنین تازگی وطعم خوب شیرینی های شما پربازده ترین تبلیغات برای شماست.

(هاوین چاپ)

به طور میانگین افراد اگر ظاهر یک جعبه و طراحی را دوست داشته باشند حتما یک بار خرید میکنند و بعد تداوم خرید آنها به طعم شیرینی شما بستگی دارد.

از جعبه خود و طراحی آن به عنوان بهترین ابزار برای تبلیغات و جذب مشتری استفاده کنید.

*انواع جعبه شیرینی در سایزهای مختلف با طرح های عمومی و اختصاصی*

برای دریافت لیست قیمت با واحد سفارشات هاوین تماس بگیرید.


جعبه شیرین

نکاتی مفید برای طراحی جعبه :

(هاوین چاپ)

  • اولین قدم شما برای طراحی جعبه  یک جعبه بسیار زیبا استفاده از لوگویی جذاب و منحصر به فرد است . لوگو باید طوری باشد که در ذهن مشتری ثبت شود.(هاوین چاپ)

  • دومین قدم در طراحی جعبه قنادی انتخاب رنگ مناسب برای طراحی است رنگ ها طوری انتخاب کنید که مشتری را جذب کنند.(هاوین چاپ)

  • ذکر آدرس و شماره تلفن بر روی جعبه امری سلیقه‌ای است، در بسیاری از طراحی جعبه‌های شیرینی ممکن است ذکر نشوند، اما اگر شما به‌دنبال تبلیغ و بازاریابی برای قنادی خود هستید، بهتر است آدرس و شماره تلفن خود را ذکر کنید. (هاوین چاپ)

اردیبهشت
۱۳۹۷
۱۳

هاوین چاپ ارائه کننده انواع سررسید و سایر هدایای تبلیغاتیسررسید کد 10 سررسیدی بسیار زیبا از مجموعه **صدف** است . مجموعه کامل صدف را از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود کاتالوگ مجموعه کامل صدف

 

برای دریافت لیست قیمت با واحد سفارشات هاوین تماس بگیرید.


 

 

 

 

 

شرکت هاوین چاپ تولید کننده جدیدترین و مدرن ترین هدایای تبلیغاتی که با به کارگیری ماشین آلات چاپ سیلک، لیزر، تامپو و … خدمات خود را در کوتاهترین زمان و بالاترین کیفیت در اختیار مشتریانش قرار می دهد. هدایای تبلیغاتی این شرکت برای کلیه مدیران، کارمندان و مخاطبین خاص مناسب می باشد.

هدایای تبلیغاتی شامل سررسید، ست اداری، تقویم، پیکسل، دفترچه یادداشت و…. است.